Футбольний клуб "Десна" Чернігів - Календар ігор
Єдина Країна! Единая Страна!


Меню сайту

Опитування

Ми в соцiальних мережах:



Друзі сайту
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


  • Календар матчів
    В календарі вказано базові дні проведення матчів

1-й Тур

Дата Команди Рахунок
20.07.2008 Нафтовик-Укрнафта -Комунальник 3:1
20.07.2008 Закарпаття -Княжа 2:0
20.07.2008 Десна -Фенікс-Іллічовець 0:0
20.07.2008 Динамо-2 -ПФК Севастополь 1:2
20.07.2008 ІгроСервіс -Геліос 3:0
20.07.2008 Сталь -Енергетик 2:0
20.07.2008 ПФК Олександрія -Дністер 1:2
20.07.2008 Волинь -Кримтеплиця 0:2
04.09.2008 Оболонь -Прикарпаття 1:1

2-й Тур

Дата Команди Рахунок
27.07.2008 Нафтовик-Укрнафта -Закарпаття 1:0
27.07.2008 Дністер -Волинь 1:3
27.07.2008 Енергетик -ПФК Олександрія 0:3
27.07.2008 Геліос -Сталь 2:0
27.07.2008 ПФК Севастополь -ІгроСервіс 3:1
27.07.2008 Фенікс-Іллічовець -Динамо-2 3:1
27.07.2008 Княжа -Оболонь 1:2
27.07.2008 Комунальник -Кримтеплиця 1:2
29.07.2008 Прикарпаття -Десна 0:0

3-й Тур

Дата Команди Рахунок
01.08.2008 Закарпаття -Комунальник 2:1
01.08.2008 Оболонь -Нафтовик-Укрнафта 3:2
01.08.2008 ІгроСервіс -Фенікс-Іллічовець 1:0
01.08.2008 Сталь -ПФК Севастополь 1:2
01.08.2008 ПФК Олександрія -Геліос 2:1
01.08.2008 Волинь -Енергетик 2:0
01.08.2008 Кримтеплиця -Дністер 4:0
03.08.2008 Десна -Княжа 0:0
03.08.2008 Динамо-2 -Прикарпаття 0:3

4-й Тур

Дата Команди Рахунок
10.08.2008 Нафтовик-Укрнафта -Десна 1:0
10.08.2008 Закарпаття -Оболонь 3:2
10.08.2008 Енергетик -Кримтеплиця 0:1
10.08.2008 Геліос -Волинь 1:0
10.08.2008 Фенікс-Іллічовець -Сталь 2:2
10.08.2008 Прикарпаття -ІгроСервіс 2:0
10.08.2008 Княжа -Динамо-2 2:2
10.08.2008 Комунальник -Дністер 2:4
11.08.2008 ПФК Севастополь -ПФК Олександрія 3:1

5-й Тур

Дата Команди Рахунок
15.08.2008 Динамо-2 -Нафтовик-Укрнафта 1:1
16.08.2008 Оболонь -Комунальник 5:0
16.08.2008 Десна -Закарпаття 0:1
16.08.2008 ІгроСервіс -Княжа 1:0
16.08.2008 Сталь -Прикарпаття 1:0
17.08.2008 ПФК Олександрія -Фенікс-Іллічовець 2:0
17.08.2008 Волинь -ПФК Севастополь 3:0
17.08.2008 Кримтеплиця -Геліос 1:2
17.08.2008 Дністер -Енергетик 1:1

6-й Тур

Дата Команди Рахунок
23.08.2008 Нафтовик-Укрнафта -ІгроСервіс 2:4
23.08.2008 Оболонь -Десна 3:2
23.08.2008 Геліос -Дністер 0:1
23.08.2008 Фенікс-Іллічовець -Волинь 1:2
23.08.2008 Княжа -Сталь 1:3
24.08.2008 ПФК Севастополь -Кримтеплиця 1:2
24.08.2008 Прикарпаття -ПФК Олександрія 0:2
24.08.2008 Комунальник -Енергетик 2:1
26.08.2008 Закарпаття -Динамо-2 1:1

7-й Тур

Дата Команди Рахунок
29.08.2008 Волинь -Прикарпаття 1:2
30.08.2008 Десна -Комунальник 2:0
30.08.2008 Сталь -Нафтовик-Укрнафта 2:1
30.08.2008 Дністер -ПФК Севастополь 1:1
31.08.2008 Динамо-2 -Оболонь 0:0
31.08.2008 ІгроСервіс -Закарпаття 1:1
31.08.2008 ПФК Олександрія -Княжа 1:1
31.08.2008 Кримтеплиця -Фенікс-Іллічовець 2:2
31.08.2008 Енергетик -Геліос 2:1

8-й Тур

Дата Команди Рахунок
06.09.2008 Нафтовик-Укрнафта -ПФК Олександрія 1:1
06.09.2008 Фенікс-Іллічовець -Дністер 2:1
06.09.2008 Комунальник -Геліос 2:0
07.09.2008 Закарпаття -Сталь 2:0
07.09.2008 ПФК Севастополь -Енергетик 1:0
07.09.2008 Прикарпаття -Кримтеплиця 2:1
07.09.2008 Княжа -Волинь 3:0
09.09.2008 Оболонь -ІгроСервіс 6:0
12.11.2008 Десна -Динамо-2 2:1

9-й Тур

Дата Команди Рахунок
18.09.2008 Динамо-2 -Комунальник 1:1
18.09.2008 ІгроСервіс -Десна 3:0
18.09.2008 Сталь -Оболонь 0:2
18.09.2008 ПФК Олександрія -Закарпаття 1:0
18.09.2008 Волинь -Нафтовик-Укрнафта 3:2
18.09.2008 Кримтеплиця -Княжа 1:3
18.09.2008 Дністер -Прикарпаття 1:0
18.09.2008 Енергетик -Фенікс-Іллічовець 1:2
18.09.2008 Геліос -ПФК Севастополь 0:1

10-й Тур

Дата Команди Рахунок
23.09.2008 Нафтовик-Укрнафта -Кримтеплиця 1:0
23.09.2008 Закарпаття -Волинь 2:0
23.09.2008 Оболонь -ПФК Олександрія 4:3
23.09.2008 Десна -Сталь 2:1
23.09.2008 Динамо-2 -ІгроСервіс 3:1
23.09.2008 Фенікс-Іллічовець -Геліос 2:3
23.09.2008 Прикарпаття -Енергетик 1:1
23.09.2008 Княжа -Дністер 0:2
23.09.2008 Комунальник -ПФК Севастополь 2:6

11-й Тур

Дата Команди Рахунок
28.09.2008 ІгроСервіс -Комунальник 2:0
28.09.2008 Сталь -Динамо-2 0:2
28.09.2008 ПФК Олександрія -Десна 0:1
28.09.2008 Волинь -Оболонь 3:2
28.09.2008 Кримтеплиця -Закарпаття 0:4
28.09.2008 Дністер -Нафтовик-Укрнафта 1:1
28.09.2008 Енергетик -Княжа 1:1
28.09.2008 Геліос -Прикарпаття 2:1
29.09.2008 ПФК Севастополь -Фенікс-Іллічовець 2:1

12-й Тур

Дата Команди Рахунок
04.10.2008 Нафтовик-Укрнафта -Енергетик 3:1
04.10.2008 Десна -Волинь 0:1
04.10.2008 Княжа -Геліос 1:1
05.10.2008 Закарпаття -Дністер 4:1
05.10.2008 Оболонь -Кримтеплиця 2:1
05.10.2008 Динамо-2 -ПФК Олександрія 1:1
05.10.2008 ІгроСервіс -Сталь 1:1
05.10.2008 Прикарпаття -ПФК Севастополь 2:6
05.10.2008 Комунальник -Фенікс-Іллічовець 0:2

13-й Тур

Дата Команди Рахунок
11.10.2008 Сталь -Комунальник 1:0
11.10.2008 Волинь -Динамо-2 1:1
11.10.2008 Енергетик -Закарпаття 1:2
11.10.2008 Геліос -Нафтовик-Укрнафта 0:1
11.10.2008 ПФК Севастополь -Княжа 0:1
12.10.2008 ПФК Олександрія -ІгроСервіс 2:1
12.10.2008 Кримтеплиця -Десна 0:0
12.10.2008 Дністер -Оболонь 1:3
27.11.2008 Фенікс-Іллічовець -Прикарпаття 2:1

14-й Тур

Дата Команди Рахунок
18.10.2008 Закарпаття -Геліос 2:1
18.10.2008 Оболонь -Енергетик 3:0
18.10.2008 Десна -Дністер 1:3
18.10.2008 Сталь -ПФК Олександрія 2:1
18.10.2008 Княжа -Фенікс-Іллічовець 1:2
19.10.2008 Нафтовик-Укрнафта -ПФК Севастополь 1:2
19.10.2008 Динамо-2 -Кримтеплиця 2:2
19.10.2008 ІгроСервіс -Волинь 2:3

15-й Тур

Дата Команди Рахунок
24.10.2008 Волинь -Сталь 1:1
24.10.2008 Геліос -Оболонь 1:2
24.10.2008 Фенікс-Іллічовець -Нафтовик-Укрнафта 2:2
25.10.2008 Дністер -Динамо-2 1:2
25.10.2008 Енергетик -Десна 1:2
25.10.2008 ПФК Севастополь -Закарпаття 3:1
26.10.2008 Кримтеплиця -ІгроСервіс 2:4
26.10.2008 Прикарпаття -Княжа 0:2

16-й Тур

Дата Команди Рахунок
02.11.2008 Нафтовик-Укрнафта -Прикарпаття 3:0
02.11.2008 Десна -Геліос 1:0
02.11.2008 Динамо-2 -Енергетик 3:2
02.11.2008 ІгроСервіс -Дністер 2:2
03.11.2008 Закарпаття -Фенікс-Іллічовець 1:0
03.11.2008 Оболонь -ПФК Севастополь 6:0
03.11.2008 Сталь -Кримтеплиця 0:0
03.11.2008 ПФК Олександрія -Волинь 2:2

17-й Тур

Дата Команди Рахунок
07.11.2008 Кримтеплиця -ПФК Олександрія 2:1
08.11.2008 Дністер -Сталь 1:2
08.11.2008 Геліос -Динамо-2 2:2
08.11.2008 ПФК Севастополь -Десна 0:1
08.11.2008 Фенікс-Іллічовець -Оболонь 1:1
08.11.2008 Прикарпаття -Закарпаття 1:3
09.11.2008 Енергетик -ІгроСервіс 0:1
09.11.2008 Княжа -Нафтовик-Укрнафта 3:0

18-й Тур

Дата Команди Рахунок
15.11.2008 Кримтеплиця -Волинь 1:0
15.11.2008 Геліос -ІгроСервіс 1:1
15.11.2008 Княжа -Закарпаття 1:3
16.11.2008 Дністер -ПФК Олександрія 1:1
16.11.2008 Енергетик -Сталь 1:3
16.11.2008 ПФК Севастополь -Динамо-2 1:0
16.11.2008 Фенікс-Іллічовець -Десна 1:2
16.11.2008 Прикарпаття -Оболонь 3:3

19-й Тур

Дата Команди Рахунок
21.11.2008 Закарпаття -Нафтовик-Укрнафта 1:3
21.11.2008 Сталь -Геліос 2:1
21.11.2008 ПФК Олександрія -Енергетик 1:1
23.11.2008 Оболонь -Княжа 2:1
23.11.2008 Десна -Прикарпаття 0:0
23.11.2008 Динамо-2 -Фенікс-Іллічовець 2:2
23.11.2008 ІгроСервіс -ПФК Севастополь 4:2
23.11.2008 Волинь -Дністер 0:1

20-й Тур

Дата Команди Рахунок
29.03.2009 Нафтовик-Укрнафта -Оболонь 0:1
29.03.2009 Дністер -Кримтеплиця 0:0
29.03.2009 Геліос -ПФК Олександрія 1:3
29.03.2009 ПФК Севастополь -Сталь 0:0
29.03.2009 Фенікс-Іллічовець -ІгроСервіс 0:0
29.03.2009 Княжа -Десна -:+
30.03.2009 Енергетик -Волинь 0:0
11.06.2009 Прикарпаття -Динамо-2

21-й Тур

Дата Команди Рахунок
04.04.2009 Оболонь -Закарпаття
04.04.2009 Динамо-2 -Княжа
04.04.2009 ІгроСервіс -Прикарпаття
04.04.2009 Сталь -Фенікс-Іллічовець
05.04.2009 Десна -Нафтовик-Укрнафта
05.04.2009 ПФК Олександрія -ПФК Севастополь
05.04.2009 Кримтеплиця -Енергетик
06.04.2009 Волинь -Геліос

22-й Тур

Дата Команди Рахунок
10.04.2009 Прикарпаття -Сталь
11.04.2009 Закарпаття -Десна
11.04.2009 Енергетик -Дністер
11.04.2009 Фенікс-Іллічовець -ПФК Олександрія
12.04.2009 Нафтовик-Укрнафта -Динамо-2
12.04.2009 Геліос -Кримтеплиця
12.04.2009 ПФК Севастополь -Волинь
12.04.2009 Княжа -ІгроСервіс

23-й Тур

Дата Команди Рахунок
17.04.2009 Десна -Оболонь
17.04.2009 Динамо-2 -Закарпаття
17.04.2009 ІгроСервіс -Нафтовик-Укрнафта
17.04.2009 Сталь -Княжа
17.04.2009 ПФК Олександрія -Прикарпаття
17.04.2009 Волинь -Фенікс-Іллічовець
17.04.2009 Кримтеплиця -ПФК Севастополь
17.04.2009 Дністер -Геліос

24-й Тур

Дата Команди Рахунок
22.04.2009 Нафтовик-Укрнафта -Сталь
22.04.2009 Закарпаття -ІгроСервіс
22.04.2009 Геліос -Енергетик
22.04.2009 ПФК Севастополь -Дністер
22.04.2009 Фенікс-Іллічовець -Кримтеплиця
22.04.2009 Прикарпаття -Волинь
22.04.2009 Княжа -ПФК Олександрія
30.04.2009 Оболонь -Динамо-2

25-й Тур

Дата Команди Рахунок
26.04.2009 Динамо-2 -Десна
26.04.2009 ІгроСервіс -Оболонь
26.04.2009 Сталь -Закарпаття
26.04.2009 ПФК Олександрія -Нафтовик-Укрнафта
26.04.2009 Кримтеплиця -Прикарпаття
26.04.2009 Дністер -Фенікс-Іллічовець
26.04.2009 Енергетик -ПФК Севастополь
27.04.2009 Волинь -Княжа

26-й Тур

Дата Команди Рахунок
02.05.2009 Нафтовик-Укрнафта -Волинь
02.05.2009 Закарпаття -ПФК Олександрія
02.05.2009 Десна -ІгроСервіс
02.05.2009 ПФК Севастополь -Геліос
02.05.2009 Княжа -Кримтеплиця
03.05.2009 Фенікс-Іллічовець -Енергетик
03.05.2009 Прикарпаття -Дністер
04.05.2009 Оболонь -Сталь

27-й Тур

Дата Команди Рахунок
08.05.2009 Волинь -Закарпаття
09.05.2009 Сталь -Десна
09.05.2009 ПФК Олександрія -Оболонь
09.05.2009 Кримтеплиця -Нафтовик-Укрнафта
09.05.2009 Дністер -Княжа
09.05.2009 Енергетик -Прикарпаття
09.05.2009 Геліос -Фенікс-Іллічовець
11.05.2009 ІгроСервіс -Динамо-2

28-й Тур

Дата Команди Рахунок
14.05.2009 Нафтовик-Укрнафта -Дністер
14.05.2009 Закарпаття -Кримтеплиця
14.05.2009 Оболонь -Волинь
14.05.2009 Десна -ПФК Олександрія
14.05.2009 Фенікс-Іллічовець -ПФК Севастополь
14.05.2009 Прикарпаття -Геліос
14.05.2009 Княжа -Енергетик
15.05.2009 Динамо-2 -Сталь

29-й Тур

Дата Команди Рахунок
19.05.2009 Сталь -ІгроСервіс
19.05.2009 ПФК Олександрія -Динамо-2
19.05.2009 Волинь -Десна
19.05.2009 Кримтеплиця -Оболонь
19.05.2009 Дністер -Закарпаття
19.05.2009 Енергетик -Нафтовик-Укрнафта
19.05.2009 Геліос -Княжа
19.05.2009 ПФК Севастополь -Прикарпаття

30-й Тур

Дата Команди Рахунок
24.05.2009 Нафтовик-Укрнафта -Геліос
24.05.2009 Закарпаття -Енергетик
24.05.2009 Оболонь -Дністер
24.05.2009 Десна -Кримтеплиця
24.05.2009 Динамо-2 -Волинь
24.05.2009 ІгроСервіс -ПФК Олександрія
24.05.2009 Прикарпаття -Фенікс-Іллічовець
24.05.2009 Княжа -ПФК Севастополь

31-й Тур

Дата Команди Рахунок
29.05.2009 ПФК Олександрія -Сталь
29.05.2009 Волинь -ІгроСервіс
29.05.2009 Кримтеплиця -Динамо-2
29.05.2009 Дністер -Десна
29.05.2009 Енергетик -Оболонь
29.05.2009 Геліос -Закарпаття
29.05.2009 ПФК Севастополь -Нафтовик-Укрнафта
29.05.2009 Фенікс-Іллічовець -Княжа

32-й Тур

Дата Команди Рахунок
03.06.2009 Нафтовик-Укрнафта -Фенікс-Іллічовець
03.06.2009 Закарпаття -ПФК Севастополь
03.06.2009 Оболонь -Геліос
03.06.2009 Десна -Енергетик
03.06.2009 Динамо-2 -Дністер
03.06.2009 ІгроСервіс -Кримтеплиця
03.06.2009 Сталь -Волинь
03.06.2009 Княжа -Прикарпаття

33-й Тур

Дата Команди Рахунок
08.06.2009 Волинь -ПФК Олександрія
08.06.2009 Кримтеплиця -Сталь
08.06.2009 Дністер -ІгроСервіс
08.06.2009 Енергетик -Динамо-2
08.06.2009 Геліос -Десна
08.06.2009 ПФК Севастополь -Оболонь
08.06.2009 Фенікс-Іллічовець -Закарпаття
08.06.2009 Прикарпаття -Нафтовик-Укрнафта

34-й Тур

Дата Команди Рахунок
14.06.2009 Нафтовик-Укрнафта -Княжа
14.06.2009 Закарпаття -Прикарпаття
14.06.2009 Оболонь -Фенікс-Іллічовець
14.06.2009 Десна -ПФК Севастополь
14.06.2009 Динамо-2 -Геліос
14.06.2009 ІгроСервіс -Енергетик
14.06.2009 Сталь -Дністер
14.06.2009 ПФК Олександрія -Кримтеплиця
Авторизація

Останній матч
13 вересня 2014
м. Чернігів
    
Десна 4:0 Гірник-Спорт

Наступна гра
20 вересня 2014
м. Кіровоград


Зірка - Десна


Турнірна таблиця


ФК "Десна". Всі права застережені. © 2016