Головна » 2009 » Серпень » 26 » Відбулась товариська зустріч між тренерами та вболівальниками "Десни".
Відбулась товариська зустріч між тренерами та вболівальниками "Десни".
16:17
Гра проходила у невимушеній і доброзичливій атмосфері, втім у спортивному плані боротьба була дуже запеклою!
Матч, що складався з двох таймів по 20 хвилин у форматі 4 на 4, закінчився мінімальною перемогою тренерів 17:15! Як кажуть у таких випадках, досвід та клас переміг молодість та натхнення. Потрібно віддати належне вболівальникам, які навіть після важкого святкування Дня Незалежності  до останнього боролись за перемогу і навіть декілька разів вели у рахунку по ходу зустрічі! Але втримати перевагу не змогли. Шанс реваншуватися за поразку вболівальники мали відразу ж після закінчення основного часу, коли було вирішено провести «кубкову гру» до першого гола. І знову перемога була близько! Але чудову нагоду не використав один з гравців вболівальників і не потрапив у порожні ворота. Були і інші моменти, та все ж запекла боротьба, що точилася на полі щонайменше хвилин 10, закінчилась перемогою тренерів 1:0!

Незважаючи на поразку, всі учасники матчу були задоволені грою, а головний тренер Десни Олександр Рябоконь відмітив серйозний прогрес у грі фанатів у порівнянні з минулою зимовою зустріччю
Будемо сподіватись, що наступного разу вболівальники зможуть таки переломити неприємну традицію поразок і перемогти!
Дякуємо всім учасникам матчу, та особливі слова подяки тренерському штабу ФК Десна, що погодився провести таку зустріч!