Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2009 » Вересень » 16
Цими вихідними, і Івано-Франківську, Десна провела чергову свою гру у чемпіонаті України серед команд першої ліги.
Цей матч видовищним назвати язик не повертається, що Прикарпаття не спромоглося створити бодай один момент, а Деснянці навіть і не намагалися щось створити.
У другому таймі наша команда наче оживилася, й одразу ж помчалася атакувати, але цього разу щось створити не давав захист "Прикарпаття", аж до 66-ї хвилини, коли Руслан Єрмоленко влучним пострілом
Відкрив рахунок у матчі. Цей рахунок і протримався до кінця зустрічі - перемога "сіверян" 0:1.
У турнірній таблиці "Десна" наразі посідає десяту сходинку, із 12 очками у активі.
Наступну гру наша команда проведе вже цієї п'ятниці - на полі стадіону ім. Ю. Гагаріна суперником "Десни" буде професійний футбольний клуб "Олександрія".
Початок матчу о 18:00.

відгуки про казино BigAzart (БігАзарт)
Переглядів: 1038 | Додав: DimaX | Дата: 16.09.2009 | Коментарі (1)

9-го вересня у Коростені відбувся перший матч 1/4 фіналу аматорського кубка України з футболу.

У якому єдиний представник чернігівської області зустрічався з тамтешнім Хіммашем, який, доречі, у попередній стадії вибив з кубку, чемпіона чернігівської області Єдність-2 з Плисок.
Це була дуже напружена гра, що й доводить дві бійки на футбольному полі, 5 жовтих та 3 червоних картки. В наслідок яких два добрянці - Андрій Скарлош і Андрій Білоусов пропустять наступну гру.
Практично вся гра проходила за переваги господарів поля, але на 65-й хвилині після обопільного вилучення футболістів, Полісся прибрало ініціативу у власні руки, що й буквально одразу дало результат, отримавши на кутку штрафного майданчика чудову передачу Дмитро Романенко не даючи м"ячу опуститися до долу, потужно пробив у ближній кут - воротар був безсилий - 0:1. Цей м"яч шокував господарів поля, оговтатися від цього шоку вони так і не змогли, Під завісу матчу у Полісся  дві чудові нагоди забити втратили Цупрунов та Круковець.

Матч завершився перемогою нашої команди з рахунком 0:1.

Матч-відповідь пройде 23-го вересня у смт. Добрянка.
Початок о 16:00.

Переглядів: 961 | Додав: DimaX | Дата: 16.09.2009 | Коментарі (0)