Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2010 » Травень » 14
Як і очікувалося, матч «Волині» проти чернігівської «Десни» видавЗаказ суши Киев.ся дуже непростим для лучан. Гості грали від щільної оборони і билися на полі до останнього, намагаючись відібрати у господарів хоча б очко. Відверто кажучи, якби чернігівська команда з таким завзяттям грала у всіх поєдинках, то, напевно, була б одним з головних претендентів на підвищення в класі. Початок зустрічі виявився багатообіцяючим. Вже на першій хвилині глядачів порадував Ндоє. Підібравши м’яч, голкіпер вийшов з карного майданчика і надпотужним ударом послав шкіряного через усе поле… під поперечину воріт суперника. З неабиякими труднощами Коледа перевів м’яч на кутовий. За дві хвилини волиняни заробили право на штрафний з правого кута карного і Кінаш, немов рукою, закидав шкіряного через стінку у ближній кут, проте м’яч влучив у сітку із зовнішнього її боку. А на 7-й хвилині гості організували контратаку. Помилка захисників господарів дозволила деснянцям пройти лівим краєм і після пасу в центр вільний Єрмоленко відправив м’яча в сітку – 0:1. Швидкий успіх додав упевненості гостям і вони ще кілька разів пробували розривати захист «Волині» стрімкими контрвипадами. Та, попри певні огріхи, оборонці господарів шансу пробити по воротам чернігівцям більше не дали. Натомість «Волинь» чи не усією командою сиділа на половині поля «Десни», намагаючись знайти щілину у масованому захисті. Першим мав можливість зрівняти рахунок Герасимюк, але після удару метрів з восьми м’яч зрізався у нього з ноги і пішов повз ціль. На 24-й хвилині вдало підключився до атаки Лісовий, увірвався в карний і потужно пробив, але прямо у воротаря. За п’ятнадцять хвилин після подачі кутового зумів виграти верхову боротьбу Шарпар і підрізав шкіряного у «дев’ятку», але м’яч влучив у поперечину, а за мить з вигідної позиції вище воріт бахнув Лісовий. Загалом перша половина гри пройшла за відчутної переваги господарів, але пресинг і самовіддана гра в обороні дозволили гостям нейтралізувати більшість передач і цим дещо нівелювати потуги волинян.

Переглядів: 856 | Додав: DimaX | Дата: 14.05.2010 | Коментарі (0)