Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2012 » Серпень » 28
хочешь скрасить досуг?закажи проститутку в Днепропетровск В 1/32 фіналу України наша команда завдяки голам Руслана Черненка і Дмитра Бровкіна здобула перемогу над командою Динамо з міста Хмельницький. Читати далі...
Переглядів: 1001 | Додав: azzi | Дата: 28.08.2012 | Коментарі (0)

Команда ФК Славутич була заснована в 2010 році, тому з нашою командою вони зустрічались лише двічі в сезоні 2011/2012. Обидві зустрічі тоді завершились нічиєю з однаковим результатом - 1:1. Перша гра відбувалась в Чернігові 15.10.2011. Тоді на швидкий гол Михайла Сергійчука (гол був забитий на самому початку матчу) наша команда змогла відповісти влучним пострілом Олексія Павелька (в середині другого тайму). Матч другого кола, який пройшов 25 травня 2012 року в м.Черкаси, відбувався за протилежним сценарієм: Десна завдяки голу Сергія Грибанова вже на другій хвилині матчу вийшла вперед. Але в кінці першого тайму, знову таки, Михайло Сергійчук зрівняв рахунок.

Але на цьому статистика матчів між Черніговом і Черкасами не завершується, адже до 21го травня 2009 місто Черкаси в українських змаганнях представляв футбольний клуб Дніпро. До вашої уваги статистика зустрічей між командами Десна Чернігів та Дніпро Черкаси за період незалежної України. Читати далі...

Переглядів: 1067 | Додав: azzi | Дата: 28.08.2012 | Коментарі (1)

Футбольний клуб «Славутич» створений 10 червня 2010 року за ініціативи голови Черкаської обласної державної адміністрації Сергія Тулуба, який є почесним президентом клубу. Майже через місяць після заснування черкаська команда зробила першу спробу отримати ліцензію для участі у турнірах серед неаматорських колективів, проте для виконання усіх необхідних вимог проходження атестації не вистачило часу. Друга спроба була вдалою, що стало подарунком клубу до першої річниці з дня свого народження та приємною новиною для жителів Черкащини.
Два роки наша область була серед небагатьох регіонів України, які не мали своєї професіональної футбольної команди. У 2009 році припинив існування черкаський ФК «Дніпро». Команду, яка була серед лідерів другої ліги, від краху могла врятувати підтримка міської або обласної влади. На жаль, тоді можновладці цією проблемою на перейнялися. Читати далі...
Переглядів: 828 | Додав: azzi | Дата: 28.08.2012 | Коментарі (0)