Користувачів: 0

Головна » 2012 » Лютий » 17 » Меморіал Щанова: день другий
Меморіал Щанова: день другий
10:56
Непросту перемогу над юнаками з київських Теремків здобув віце-чемпіон України серед аматорів — ФК «Путрівка». Цікаво, що перший і останній голи путрівці провели з одинадцятиметрових, призначених молодим арбітром ПФЛ Миколою Балакіним. Як з`ясувалося пізніше, два пенальті в матчі — не межа. Бо інший перспективний арбітр, викликаний на фахові збори до Туреччини, — Юрій Вишневський — покарав юнаків «Лідера» «штрафним без захисту» аж тричі!
А в Петропавлівській Борщагівці другої поразки поспіль зазнали господарі «Козак Арени». Вольову перемогу юних пивоварів оформив стрілецьким дублем Месхія. Тим часом історичну прем`єру на обласній арені ковалівський «Колос» ознаменував розгромом пісківського «Рубіна». Парадокс, але два бомбардирські автографи у воротах рубінівців залишив вихованець пісківського клубу Зборовський. Дворазовий князь стрільців обласного чемпіонату і найкращий гравець українського пляжного футболу може стати головною ударною силою чемпіона Васильківського району.
І все-таки найцікавіші події відбулися в Лютежі. Спочатку чемпіон області — вишгородський «Діназ» — задовольнився нічиєю в матчі з віце-чемпіоном України серед студентів — ірпінським «Податковим університетом». Причому підопічні Олега Спічека забили рятівний м`яч аж на 90-й хвилині! А потім подібно випробовував свою долю володар аматорського Кубка країни. Бучанці вели перед у зустрічі з «Дніпром» Павла Кикотя — 3:1 до перерви, але переможний гол провели тільки на другій компенсованій арбітром Дмитром Денисюком хвилині другого тайму.

Група «А». Путрівка — Теремки — 6:3 (Дармостук, 27, пн, Якименко, 33, Медведєв, 42, 90, пн, Поліщук, 45, 73 — Целик, 15, Головко, 70, Лауданський, 84). Єдність-2 — Арсенал-мол. — 3:1 (Пелах, 33, Калиниченко, 44, Лобцев, 59 — Іванов, 39). Десна — Динамо-Академія — 1:1 (Акчурін, 68 — Полегенько, 60). Єдність-2 — 6 очок, Десна, Динамо-Академія — по 4, Путрівка — 3, Арсенал-мол., Теремки — жодного.

Група «Б». Рубін — Колос — 0:5 (С.Зуєвич, 15, Зборовський, 52, 56, Рудюк, 75, пн, Панфілов, 89). Чайка — Оболонь-мол. — 2:3 (Богданов, 35, Барчишин, 40 — Козак, 15, Месхія, 65, 80). Оболонь-мол. — 4 очки, Волинь-мол., Колос — по 3, Рубін — 1, Чайка — жодного.

Група «В». Податковий університет — Діназ — 3:3 (Дердель, 2, Бруцький, 62, Щериця, 78 — Червонюк, 6, Костяний, 35, Мелешко, 90). Лідер — Діназ-2 — 1:7 (Деркач, 33 — Шевелюк, 4, пн, 24, пн, Шепілов, 65, 86, Бондаренко, 82, Леонтієв, 85, пн, 89). Буча — Дніпро — 4:3 (Єфіменко, 8, 42, Клименко, 38, Дорофєєв, 90+2 — Черняєв, 12, Соколовський, 60, Гриппа, 71). Діназ-2, Податковий університет, Буча, Діназ — по 4 очки, Дніпро, Лідер — жодного.

Переглядів: 925 | Додав: DimaX | Рейтинг: 0.0/0 |