Користувачів: 0

Головна » 2012 » Лютий » 19 » Меморіал Щанова: день третій
Меморіал Щанова: день третій
18:57
Чемпіон області — вишгородський «Діназ» і володар аматорського Кубка країни — ФК «Буча» розіграли в Лютежі справжнісінький футбольний триллер. Ігор Продан, який не один сезон провів у вищій національній лізі, започаткував лік голам на 17-й хвилині. Однак на 63-й хвилині інший екс-професіонал і колишній збірник України — Сергія Закарлюка відновив рівновагу. А за чотири хвилини до фінального свистка В`ячеслав Єфіменко, до речі, минулорічний князь стрільців обласного чемпіонату, приніс бучанцям вольову перемогу. Правда, під завісу зустрічі чемпіони вимагали призначення пенальті, але арбітр Тарас Чопілко підстав для цього не знайшов.
Ще цікавішим і драматичнішим виявився поєдинок у Петропавлівській Борщагівці, де чинний віце-чемпіон області приймав зухвалого та багатообіцяльного новачка — «Колос» із Ковалівки Васильківського району. Перший тайм минув за переваги гостей, однак обернути бодай одну з трьох абсолютно реальних нагод у взяття воріт вони так і не змогли. А в середині другого тайму команди обмінялися голами. На 63-й хвилині відзначився Володимир Богданов, а буквально за хвилину ковалівець Олег Мозговий зрівняв рахунок. Якийсь час ігрове протистояння нагадувало хрестоматійні гойдалки. Однак поступово «Чайка» міцно заволоділа як ініціативою, так і територією, а наприкінці поєдинку ворота «Колоса» піддалися потужному обстрілу. І новачок, образно кажучи, «упав смертю хоробрих» на «Козак Арені» — 1:4! Вирішальний гол на завершальних секундах матчу провів усе той же Богданов, а його одноклубники уже в компенсований арбітром Дмитром Сабуров час довели результат до розгромного.
Другий матч у цій групі відбувся в динамівському манежі на Кончі-Заспі й приніс перемогу резервістам «Оболоні» в своєрідному прем`єрліговому дербі. Хоча й догравали кияни складну зустріч у чисельній меншості після вилучення Месхії. Провів надзвичайно важливий з усіх аспектів поєдинок елітних молодіжок арбітр Сергій Березка.
А от у чернігівському протистоянні земляків — аматорської «Єдності-2» та друголігової «Десни» — справжньої боротьби не склалося. Вищі за рангом, завдавши ще до перерви подвійного удару, упевнено довели зустріч до логічного завершення. Тим часом юнаки з динамівської академії, вигравши в путрівців перший тайм за цілковитої переваги — 3:1, після перепочинку мали надмірно стомлений вигляд, що й спричинило їхню першу поразку на традиційному всеукраїнському турнірі. Два голи для віце-чемпіона країни серед аматорів забезпечив екс-канонір з Білої Церкви Олександр Антоненко, який свого часу виступав за «Систему-Борекс» у маріупольский «Іллічівець».
Група «А». Динамо-Академія — ФК Путрівка — 3:4 (Халатін, 10, пн, Яремчук, 29, Нагорний, 31 — Антоненко, 18, 67, пн, Якименко, 69, 73). Десна — Єдність-2 — 4:0 (Гунченко, 18, Павелько, 19, Рудченко, 66, Малєй, 88). Арсенал-мол. — Теремки — 4:1 (Чорномаз, 12, Філіпов, 66, 87, Фабунмі, 75 — Матвійчук, 56). Вилучення: Головко (Теремки, 49). Десна — 7 очок, Єдність-2, Путрівка — по 6, Динамо-Академія — 4, Арсенал-мол. — 3, Теремки — жодного.
Група «Б». Колос — Чайка — 1:4 (Мозговий, 64 — Богданов, 63, 90, Бляхарський, 90+1, Городнюк, 90+2). Оболонь-мол. — Волинь-мол. — 1:0 (Козак, 52). Оболонь-мол. — 7 очок, Волинь-мол., Колос, Чайка — по 3, Рубін — 1.
Група «В». Дніпро — Діназ-2 — 0:3 (Левченко, 20, Шипілов, 66, Бондаренко, 75). Діназ — ФК Буча — 1:2 (Продан, 17 — Закарлюка, 63, Єфіменко, 86). Лідер — Податковий університет — 2:0 (Насімі, 13, Соколинський, 89, пн). Нереалізований пенальті: Очигава (Лідер, 24). Діназ-2, Буча — по 7 очок, Діназ, Податковий університет — по 4, Лідер — 3, Дніпро — жодного.