Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2013 » Березень » 7 » Товариські матчі. Десна (Чернігів) – Іллічівець-U-19 (Маріуполь) 5:0, Десна (Чернігів) – Карпати-U-19 (Львів) 3:1
11:01
06 березня 2013 року. с. Нижня Кутузовка. Контрольний матч.

"Десна" – "Іллічівець-U-19" – 5:0

Голи: Мачуленко, Яворський, Бровкін, Плешаков, Фурта.

07 березня 2013 року. м.Алушта. Контрольний матч.

"Десна" – "Карпати-U-19" – 3:1

Голи: Каваців, Луценко, Стеценко Яструб

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Команди приблизно однакову кількість ігрового часу контролювали м’яча. Ніхто не мав переваги і в гостроті дій – суперники створили приблизно однакову кількість гольових моментів, але довести справу до взяття воріт суперника нікому так і не вдалося. До певної міри, це було пов’язано і з не найкращим станом газону на стадіоні в Алушті.

Друга половина вийшла набагато результативнішою. Щойно поновилася гра, «Десна» отримала право на штрафний: подача – удар головою і 0:1. Але програвали карпатівці недовго. Вже за дві хвилини Дударенко з флангу прострілив – рикошет від штанги і Яструб, який був першим на м’ячі, не став добивати одразу, а, оцінивши ситуацію, технічно обіграв послідовно захисника і воротаря та вразив пусті ворота – 1:1.

В подальшому гра була знову ж таки рівною. Але наприкінці матчу дві грубі помилки в обороні карпатівців призвели до голів у їхні ворота – 1:3. А між цими голами дві хороші нагоди забити мав нападник «Карпат» Ковталюк, однак реалізувати бодай одну з них йому не вдалося.

Переглядів: 1249 | Додав: Serhey007 | Рейтинг: 4.7/3 |