Головна » 2009 » Квітень » 22 » Десна 2:2 Полісся.
Десна 2:2 Полісся.
22:27
У зв’язку з тим, що Десна 24-й тур першої ліги пропускає, чернігівці вирішили зіграти товарисько-тренувальну гру з добрянським Поллісям.
Напевно, чернігівці вирішили на одній нозі обіграти Полісся, за що і поплатилися таким от дещо неочікуваним результатом. Добрянці грали з набагато більшим натхненням і бажанням, і після першого тайму вели у рахунку 2:0. Спочатку нападник суперників забив красеня гола під перекладину, а за кілька хвилин Полісся подвоїло рахунок після чудового розіграшу кутового.
Перший тайм(до речі, в цій грі тайми тривали по 30 хвилин) запам’ятався і вилученням Федоренко, за суперечку з арбітром після другого гола. Але за правилами тренувальних матчів, вилученого гравця можна замінити на іншого.
Проте вже в другому таймі чернігівці вирівняли становище. Спочатку Кілікевич скоротив рахунок пострілом з лінії карного майданчику, а трохи пізніше Кожем’яченко заробив пенальті і сам його реалізував.
Тож остаточній рахунок 2:2 і гра, що залишила позитивне враження про Полісся, та, певно, змусила трохи замислитись тренерів Десни. Втім, матч тренувальний, тож серйозних висновків робити не будемо.

Склад "Десни":
1-й тайм:
Федоренко, Щедраков, Євстафієв, Пічкур, Зейналов, Сердюк, Шарпар, Гребінюк, Кобець, Старенький, Чуланов
2-й тайм: Вітів, Щедраков, Євстафієв, Чуланов, Кожем'яченко, Рустамов, Зарицкий, Гурка, Бондаренко, Кілікевич, Гребінюк

Голи: Кілікевич, Кожем'яченко (п), у Полісся двічі відзначився Ігор Донець.
Видалення: Федоренко.