Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2009 » Квітень » 12
11 квітня - ця дата надовго осяде в пам'яті вболівальників і Закарпаття, і Десни.

Для перших ця гра була першою домашньою в цьогорічному чемпіонаті, але домашньою її можна назвати з "натяжкою", бо приймати "сіверян" закарпатцям довелося в місті Мукачево.

А для чернігівських вболівальників ця гра припала на 200-й виїзд чернігівського фан-клубу.  Підтримати улюблену команду до Закарпаття вирушило 5 вболівальників з Чернігова.

Мукачево - затишне містечко, головною пам'яткою якого є замок "Паланга" збудований у 9-10 століттях.

Але ж головною метою візиту до Мукачева була гра Закарпаття з Десною.

Майже увесь перший тайм команди ніби придивлялися один до одного. По разу небезпечно били по воротах Давидов та Невуче, однак їх пострілам забракло точності. Лише за хвилину до кінця першої половини гри відмінним ударом під дальню від кіпера чернігівчан штангу рахунок у матчі відкрив новобранець «Закарпаття» Валентин Платонов. Читати далі>>>
Переглядів: 1801 | Додав: DimaX | Дата: 12.04.2009 | Коментарі (3)